71 Rajd Polski Dzień czwarty

10435504_602350609862730_769493177891141366_n fot. Tomasz Macherzyński

Dzisiejszy dzień niestety nie rozpoczął się dobrze dla Roberta Kubicy, który spóźnił się na , oes z powodu wymiany alternatora na serwisie co poskutkowało dodaniem kary czasowej w postaci 2min 20sekund. Pomimo tego zdarzenia Robert pojechał bardzo dobrze na OS 21 Milki 2 gdzie uzyskał 6 czas lepszy od Ogiera i Mikkelsena.

Oes 21 wygrywa Latvala, który za wszelką cenę chce wyprzedzić jeszcze na pewno przynajmniej Mikko Hirvonena, do którego traci 13s po tej próbie. Latvali do osiągnięcia celu pozostają jeszcze 3 odcinki specjalne! O miejsce na podium będzie zapewne ciężko ale tam walka trwa prawdziwa! Trzymam kciuki za Latvalę oraz marzy mi się jakiś punkcik zdobyty przez Roberta na Power Stagu! W klasyfikacji generalnej bez zmian. Prowadzi Ogier, drugi jest Mikkelsen którzy kontrolują już wyniki a trzeci jest Neuville ale chrapkę na jego miejsce ma jeszcze zapewne Hirvonen, który traci do niego 10,5s. Awans na piąte miejsce notuje Latvala, który traci do Hirvonena 13s i mam nadzieję, że uda mu się je odrobić i awansować na 4 miejsce w rajdzie!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *