Fantastyczne rozpoczęcie Chuchały

news20140411_54580 fot. C – Rally

Popularny Siemanko fantastycznie rozpoczął i zakończył piątkowy dzień! Siemanko był najszybszy na obu prologach ulicami Świdnicy i posiada 5,8s przewagi nad Tomkiem Kucharem, który jest drugi oraz 7,8s nad liderem RSMP czyli Grzegorzem Grzybem. Największą sensacją dzisiejszego dnia rajdu jest czwarte miejsce Tomka Kasperczyka, który traci 9,6s do Chuchały jednak za nim kolejno są: Maciej Rzeźnik, Maciej Oleksowicz, Dominykas Butvilas i Łukasz Habaj.

Klasę 3 i 9 miejsce w rajdzie otwiera Sebastian Frycz, któremu udało się wygrać OS 2 prologu Świdnicy w klasie 3 oczywiście co pozwoliło wyprzedzić Marcina Gagackiego dotychczas lidera tej klasy o zaledwie 0,6s, który zamyka czołową 10 rajdu.

Marcin Scheffler ponownie wygrywa klasę 6 a w rajdzie zajmuje doskonałe 13 miejsce ( najlepsze wsród osiek ). 14 miejsce należy do Janka Chmielewskiego a 15 pozycję zajmuje załoga TVN Turbo czyli Łukasz Byśkieniewicz z Maciejem Wisławskim.

W klasie 6F czyli klasie Fiesty R2 prowadzi Jacek Jurecki ( 17 miejsce w rajdzie) a drugi w tej klasie jest Rafał Jańczak ( 22 pozycja), który traci ponad 11s do lidera tej klasy. Podium tej klasy uzupełnia Maciej Górny z Zbyszkiem Cieślarem a więc pilotem z moich okolic zamieszkania a na 4 miejscu znaleźli się również bardzo dobrze mi znani bracia Szejowie z Ustronia! OGNIA CHŁOPAKI!

Jutro prawdziwe oesy! OS 3 (Podlesie – Walim) a zarazem pierwszy dnia sobotniego rajdu Świdnickiego Krause rozpoczyna się o godzinie 12:58 i liczy 22km. Jutrzejszy dzień to 4 odcinki specjalne o łącznej długości prawie 90km! Do usłyszenia jutro! Habaj, Frycz, Chuchała OGNIA!!!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

2 myśli w temacie “Fantastyczne rozpoczęcie Chuchały”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *