Emocje do pełna z Kajto podczas rajdu Grecji!

Rajd Grecji

Już jutro od godziny 13:23 rozpocznie się odcinek kwalifikacyjny! W 60 rajdzie Grecji zobaczymy dwie polskie załogi; są nimi oczywiście Kajetan Kajetanowicz z Jarosławem Baran oraz Grzegorz Sikorski z Michałem Jurgała. Bardzo liczymy na dobry wynik Kajtka co nie będzie łatwe, ponieważ Kajto będzie po raz pierwszy na odcinkach rajdu Akropolu a konkurencja nie śpi i przyjeżdża bardzo mocnym składem na Grecję. Lider RME Lappi także będzie zbierał doświadczenie, ale wiemy już jak piekielnie szybki jest ten kierowca. Drugi pretendent to Bouffier, który także zjawi się w Grecji. Kolejną nowością jest Breen z swoją nową bronią na którą wiele osób czeka czyli Peugeotem 208 T16. Nie można także zapominać o Gryazinie, który również jest bardzo szybki czy Wiegandzie. Już nie mogę się doczekać tych emocji! Kajto i Grzegorz powodzenia!

Tutaj dwa linki z testów, które pozytywnie pozwalają mi patrzeć w poczynania Kajtka na tym rajdzie oraz film z zeszłego roku, kiedy to po raz ostatni rajd Grecji był zaliczany do serii WRC a na jubileuszową rocznicę ( 60 )  zdołał spać do poziomu Mistrzostw Europy. Do usłyszenia jutro!!!

http://www.youtube.com/watch?v=UsYEuqQPRHY WRC 2013

 

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *