I runda RSMP i RPP czyli Rajd Arłamów

. rajd_magurski_23 fot. A. Smolorz

Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się rywalizacja w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski. Dziś mija termin zgłoszeń. Oficjalna lista zgłoszeń ma pojawić się we wtorek 25 lutego na stronie www.rajdarlamow.pl na którą serdecznie zapraszam. Jestem bardzo ciekaw ilu zawodników i w jakich samochodach pojawi się w woj. podkarpackim. Liczę po cichu również na to, że i Kajto pojawi się na zawodach bo sądzę, że śniegu nie będzie choć bardzo bym tego chciał ale ten scenariusz wydaję, się być raczej mało prawdopodobny jednak w marcu jak w garcu i pogoda lubi płatać figle. Sądzę, że jak nie będzie śniegu to super by było jakby Kajto pojawił się na odcinkach specjalnych w I rundzie RSMP, gdyż suchy ale zimny asfalt i masa błota w cięciach zakrętów oraz na asfalcie mogłyby zaprocentować w jakiejś rundzie Mistrzostw Europy a przerwa jest dość długa i taka okazja może się nie powtórzyć.

Więcej informacji wkrótce w okolicach wtorku 🙂 . Już nie mogę się doczekać tej listy bo jest niesamowicie tajemnicza jak to przed pierwszym rajdem w nowym sezonie. Ciekaw jestem także pogody jaka nastanie bo to wielka niewiadoma ostatnich czasów, która może zdominować rajd. Osobiście chciałbym śnieg, ponieważ mamy w tym sezonie RSMP same rundy asfaltowe, więc śnieg urozmaicił by ten fakt 🙂 a Wy jakie macie oczekiwania wobec Rajdu Arłamów?

P.s Specjalnie dałem fotkę Kajetana, ponieważ jest moim czarnym koniem tych zawodów, przynajmniej póki nie znamy listy zgłoszeniowej.

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *