OS 13 Czołówka bez zmian a Ogier kolejny wygrywa oes

W klasyfikacji generalnej prowadzi J.M Latvala, który ciągle toczy zawzięty pojedynek z Mikkelsen, jednak to Latvala ma minimalnie lepsze czasy i wciąż powiększa swoją przewagę. Obecnie Latvala prowadzi nad Mikkelsen o 7,5s. Trzeci nadal jest M.Ostberg, który traci do lidera 48,5s. Zmiana w top 10 następuje jedynie pomiędzy Tanak a Hirvonen, gdzie Fin wskakuje znów przed Tanak na czwarte miejsce i najważniejsza informacja Ogier awansuje na 10 miejsce w rajdzie i do Evans który jest na 9 miejscu ma tylko 32s straty. Trzeba przyznać że tempo jakie prezentuje Ogier jest godne tytułu Mistrza Świata, który zdobył w zeszłym roku.

Robert Kubica notuje 13 czas a Sołowow 14. Robert w generalce jest na 15 miejscu i traci +3.01.5 do Michała Sołowowa, który jest na 14 miejscu. Ruszył już OS 14. Do zakończenia dzisiejszych zmagań został właśnie teraz najdłuższy odcinek a potem 0S 15 (1,87 km) i o 19:00 superoes co otwierał rajd!

Bonus w postaci pecha Roberta Kubicy niestety. http://www.youtube.com/watch?v=Ese72keL21o

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *