Pomóżmy naszemu Mistrzowi z okolicy

305937_491586737555439_558624920_n

Krystian Korzeniowski bo mowa o tym właśnie zawodniku jest bardzo utalentowanym zawodnikiem z Bielska Białej. Dotychczas jeździł na symulatorach rajdowych jednak w 2013 roku wziął trzykrotnie udział w zawodach VW Castrol Cup z czego dwa razy był na podium ( 1 miejsce na torze w Brnie oraz 3 miejsce w Slovakiaring ) a ostatni raz zajął 4 miejsce co nie wątpliwie potwierdza jego umiejętność przenoszenia wiedzy z symulatora na tor. Projekt jest bardzo ciekawy i zachęcam do wzięcia udziału w nim! Więcej informacji tutaj: https://wspieram.to/1132-z-wirtuala-do-reala-krystian-korzeniowski.html

Pomóżmy Krystianowi realizować jego plany i marzenia bo wiem, że chłopaczyna ma niesamowity talent! Mam nadzieję, że uda się zebrać odpowiedni budżet i będziemy oglądać tego zawodnika w sezonie 2014 w VW Castrol Cup! Trzymam mocno kciuki!!!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *