Ogier kolejne zwycięstwo a Kubica czwarty czas

1095054_750582574962680_1411196133_n fot. McKlein

Oes 8 przyniósł niesamowite akcje. Ogier zapisał kolejne oesowe zwycięstwo na swoje konto i powiększył przewagę nad Ostbergiem do ponad 17 sekund. Oes 8 to przede wszystkim pech Meeke, który uszkadza zawieszenie w swoim Citroenie i nie dojeżdża do mety odcinka oraz problemy z elektroniką Hirvonena w Fordzie, którego także brakuje na mecie sprawiają niesamowite prezenty innym zawodnikom.

Robert notuje czwarty czas i awansuje na czwarte miejsce w generalce rajdu! Latvala, który był 5 w generalce po OS 7 awansuje na 3 miejsce w generalce. Zawodnicy od Kubicy do 11 miejsca w generalce przesuneli się o dwa miejsca wyżej w generalce rajdu. Najważniejsze jest to, że Robert świetnie jedzie i powiększa nadal przewagę nad Evansem ( już 32,9s ).

Liderem jest Ogier, który ma 17,6s przewagi nad Ostbergiem oraz 40,8s nad Latvala a czwarty jest Kubica!!! Warto nie spać i śledzić na bieżąco wyniki! Do zakończenia dzisiejszych zmagań trzy krótkie odcinki specjalne nieco powyżej 2km! Robert dziękuję już za te emocje! Jest bosko!!! Teraz META!!!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *