Dachowanie Kubicy na OS 10

1959299_617258988343422_108734837_n fot. Colin Clark

Niestety budzę się rano, spoglądam na tel a tam wiadomość o nie cenzuralnych słowach i od razu pomyślałem o Robercie. Niestety Robert dachował na OS 10 i nie dojechał do mety tego odcinka. Uszkodzenia na szczęście nie są poważne i Kubica skorzysta z Rally 2. Wiadomo, że byłoby dużo lepiej gdyby nie było tego wypadku ale Robert po 0S 11 spada na 9 miejsce w generalce i posiada tylko 12,7s straty do Atkinsona.

W piątkowy dzień rajdu odpali przecież także tak doskonali zawodnicy jak Mikkelsen, Meeke, Hirvonen czy Tanak. Meksyk jest bardzo trudnym rajdem ale najważniejsze, że Robert będzie mógł nadal jechać i zdobywać doświadczenie i jest na 9 miejscu! Dziś od 16:28 zaczyna się OS 12.

Po OS 11 Ogier jest liderem i posiada 26,1s przewagi nad drugim Ostbergiem oraz 42,5s nad Latvalą. Na 4 miejsce wskakuje Evans, którego bardzo mocno naciska Neuville gdzie traci tylko 1,5s do wskoczenia na 4 miejsce w generalce. Zobaczymy co dzisiejszy dzień rajdu przyniesie ponieważ dziś najwięcej kilometrów do przejechania mają zawodnicy! Powodzenia Robert! Jestem z Tobą!!! Reset i dalej do przodu!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *