Grzegorz Grzyb liderem po pierwszym dniu rajdu Arłamów

Arkadiusz Bar fot. Arkadiusz Bar

Ostatni oes dnia dzisiejszego zapowiadał się niezwykle emocjonująco a potwierdzeniem są także czasy, w których czołowa trójka zawodników w klasyfikacji generalnej zmieściła się w zaledwie 1s! Grzyb pomimo, że zanotował trzeci czas pozostał liderem.

Odcinek na swoje konto zapisał Chuchała, który widać, że zaczyna coraz lepiej rozumieć się z swoją nową bronią rajdową ale wygrał go o zaledwie 0,1s z Habajem do którego należał drugi czas oczywiście. Grzyb stracił 0,5s do Chuchały.

W generalce rajdu nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o czasy. Grzegorz Grzyb utrzymał prowadzenie z przewagą +2,1s nad Habajem a trzecie miejsce zajmuje nadal Chuchała, który odrobił tylko 0,1s do Habaja i 0,5s do Grzyba co powoduje, że do lidera rajdu traci +10,6s. Kolejne miejsca zajmują Kuchar, Oleksowicz, Butvilas i Kasperczyk.

Jutro kolejny dzień emocji, gdzie do walki wróci Maciej Rzeźnik oraz Sławomir Ogryzek, którzy dzisiejszego dnia odpadali. Start jutro od godz. 09:03 oesu Leszczawka. Mam nadzieję, że nadal będzie utrzymywać się ta trudna pogoda, która lekko sprzyja Habajowi, ponieważ doskonale zna swoje auto! Do usłyszenia jutro.

Na koniec krótki film z dzisiejszych zmagań w RSMP http://www.youtube.com/watch?v=6wrFm_9_GfM&feature=youtu.be

P.s Teraz w pełni można skupić się na Robercie Kubicy! 🙂

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *