Terminy rajdowe marzec 2014

rajd arłamów fot. z www.rajdarlamow.pl

W marcu jak w garncu ale ja już nieco więcej wiem odnośnie tego miesiąca i moich startów w roli pilota ale o tym później. Na pierwszy rzut idą rajdy prestiżowe czyli WRC, ERC RSMP i RPP gdzie emocji na pewno nie będzie brakowało!

Rajdy prestiżowe:

1. WRC Rajd Meksyku 6 – 9 marzec 2014 (śledzenie poczynań Roberta Kubicy)

2. RSMP i RPP Rajd Arłamów 7 – 8 marzec 2014 ( Polska scena rajdowa )

3. ERC Rajd Akropolu czyli Grecja 28 – 30 marzec 2014 ( śledzenie poczynań Kajetana Kajetanowicza )

4. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 22 – 23 marzec 2014 ( okolice Wieliczki, Bochni i Łapanowa ).

Rajdy amatorskie (rola kibica jak i pilota) :

1. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza dla amatorów 15 marzec 2014

2. Wiosenny Sprint AZT Tychy Tor Fiata 16 marzec 2014 – chciałbym pokibicować

3. AMK Ślązak Amatorski Rajd Samochodowy Kuźnia Raciborska 23 marzec 2014 – pilot

4. AK Cieszyn II runda KJS Ustroń 30 marzec 2014 – pilot

Pisałem, że rajdów w marcu może nie będzie jakoś sporo a tymczasem głowę mam sześć na dziewięć jak to ogarnąć wszystko ( a to za sprawą właśnie nowości jakie powstają w świecie rajdowym ) 🙂 Takie sytuacje bardzo mnie cieszą ( choć w moim blogu robią małe zamieszanie bo powodują, że nie jestem do końca elokwentny ) ale już nie mogę się wprost doczekać tych emocji jakie będą nam towarzyszyć w marcu a w rajdach trzeba być czasem szalonym i nie do końca w 100% elokwentnym właśnie bo wszystkiego nie da się przewidzieć za co mam nadzieję mi wybaczycie :)!

Powodzonka wszystkim a szczególnie Kubica i Kajto bo budzicie mega ciekawość w świecie rajdowym a w RSMP powodzenia hmm Rzeźnik, Chuchała, Czopik, Kuchar oraz Butvilas, który także jest nowością i wielką ciekawością. Celowo na stronę główną dałem plakat z rajdu Arłamów, ponieważ w Polskiej scenie rajdowej nastąpi historyczny wielki przełom innowacyjno sprzętowy oraz historyczny bój pomiędzy zawodnikami o tytuł Mistrza Polski nie mniej jednak Kubica i Kajto równie mocno mnie interesują i trzymam kciuki za nich! Powodzenia chłopaki!!!

 

 

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *