Jednego rywala mniej w RSMP

Kościuszko fot. Łukasz Nazdraczew

Ostatnio pisałem o wyścigu zbrojeń w RSMP i zawodnikach, którzy moim zdaniem mają szanse na zdobycie tytułu Mistrza Polski. Niestety Michał Kościuszko odpada z grona pretendentów do zdobycia tego tytułu a to za sprawą urazu kręgosłupa jakiego doznał podczas rajdu Niemiec w WRC. Michała wówczas po raz ostatni można było zobaczyć na trasach rajdu Polski w wrześniu 2013 roku, jednak jak później się okazało nie był to dobry wybór, gdyż nie poprawił się stan kręgosłupa a wręcz trochę pogorszył.

Kościuszko nie wyklucza jednak pojedynczych startów, jednak zaznacza, że będą one o ile w ogóle takie nastąpią w tym sezonie konsultowane z zespołem rehabilitacyjnym . Kolejne badania planowane są na koniec czerwca, miejmy nadzieję, że będą bardziej pozytywne. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak trzymacie kciuków za szybki powrót do zdrowia!!!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *