OS 22 Ostberg wygrywa OS a Latvala kontroluje sytuację

Odcinek specjalny 22 należy do M.Ostberga, który widać, że ma nie mały apetyt na 2 miejsce w rajdzie. Czas Madsa to 10:02.9, drugi czas natomiast należy do Latvali +0,5s, który wydaje się być już spokojny o 1 miejsce w rajdzie ale wiem, że na pewno tak jeszcze nie jest i chce aby ten rajd już się skończył ale pozostały jeszcze dwa odcinki specjalne do zakończenia rajdu. Trzeci czas zrobił A. Mikkelsen +5,0s, który w klasyfikacji generalnej rajdu plasuje się nadal na 2 miejscu jednak posiada już tylko 11,6s przewagi nad Ostberg’iem.

Czwarty czas zanotował S.Ogier +6,7 , który zapewne chce skończyć rajd na jak najwyższym miejscu, jednak odwołany odcinek 22 na pewno nie ułatwiła mu zaplanowanego celu. Ogier póki co jest na 7 miejscu w rajdzie i posiada +20,6s straty do H.Solberga. Przypominam, że do zakończenia rajdu pozostały dwa odcinki specjalne; ależ to będą emocje!!!

Sołowow na tej próbie uzyskal 18 czas, Kubica 21 a Hubert Ptaszek 23!!!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *