OS 20! Rewelacyjny Latvala i kolejna przygoda Kubicy

kolejna wpadka Roberta

Jari Matti Latvala wygrywa wszystkie odcinki specjalnej pierwszej sobotniej pętli 62 rajdu Szwecji i powiększa swoją przewagę do 42,7s. Andreas Mikkelsen uzyskuje trzeci czas na tej próbie i po raz kolejny przegrywa parę sekund z Ostbergiem, który traci do niego już tylko 16,6s. Czwarty czas odcinka notują Ogier i Neuville a H.Solberg notuję dopiero dziesiąty czas co powoduje że Ogier zbliża się do doświadczonego Norwega na 28,0s.

Kubica niestety na 3km tej próby zalicza kolejną wizytę w zaspie jednak jego cześć rajdówki pozostaje na drodze i blokuje oes. Kibice znów pomogli i Robert może jechać dalej. Robert zalicza ponad cztery i pół minuty straty do lidera odcinka.

Do zakończenia rajdu pozostała cała druga pętla a więc 4 odcinki specjalne. Czy J.M. Latvala wygra rajd i będzie kontrolował już swoją przewagę? Kto zajmie drugie i trzecie miejsce gdyż jest naprawdę imponująca walka pomiędzy Mikkelsenem a Ostbergiem oraz czy Ott Tanak pokusi się jeszcze o wywieranie presji na M.Hirvonenowi, który ma tylko 22,5s przewagi oraz które miejsce zajmie Ogier i czy H.Solberg będzie wstanie odeprzeć ataki Mistrza Świata? Odpowiedź już za 4 odcinki specjalne!

Poniżej tak nielubiany przeze mnie bonus w postaci kolejnej wizyty poza trasą Kubicy:

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *