4 Dzień rajdu Szwecji OS 17

Oes na swoje konto zapisuje Latvala z czasem 6:33.6 i powiększa swoją przewagę nad drugim w klasyfikacji generalnej rajdu Mikkelsenem do 7,5s. Drugi czas należał do Ostberga, który odrobił znów nieco także do Mikkelsena ale jego strata wynosi +38,0s. Trzeci czas należy do M.Hirvonena a czwarty do Mikkelsena. Walka o pierwsze miejsce jest bardzo zacięta. Miejsca w top10 bez zmian jednak warto zaznaczyć, że Ogier pomimo iż miał 7 czas na tej próbie odrabia ciągle straty i ma już tylko 31,5s straty do Tidemanda będącego na 8 miejscu.

Dziś do walki powróciło także dwóch fabrycznych kierowców Hyundaia czyli T.Neuville oraz J.Hanninen. Ten pierwszy uzyskuje 5 czas na pierwszym odcinku dnia dzisiejszego a Haninen notuje 6 czas.

Robert notuje dopiero 26czas tej próby a Michał 24. W generalce Robert awansuje na 26miejsce i ma tylko 7,5s straty do 25 Haninena, który dziś powrócił. Sołowow zajmuje 20 miejsce w rajdzie. Jestem ciekaw czy Haninen będzie walczył tak jak Ogier?

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *