Rajd Szwecji OS3 Ogier zapisuje kolejne zwycięstwo OS-owe

Sebastien jedzie jak natchniony i wygrywa OS 3 z czasem 5:38.4. Drugi jest teamowy kolega z VW Mikkelsen +5,7s. Trzeci czas wykręca J.M Latvala +6,6 a więc jak łatwo się domyślić moje przypuszczenia odnośnie możliwości dominacji Polo R WRC już podczas OS 3 stały się faktem i pierwsze trzy miejsca w rajdzie zajmują fabryczni kierowcy grupy Volkswagen. Czwarty czas należy do Tanak (+7,8s) a piąty do M.Hirvonen (+8,0s).

Liderem pozostaje Ogier, drugie miejsce także bez zmian, które należy do A.Mikkelsen a trzecie miejsce zajmuje Latvala za Tanak’a, który posiada nad nim tylko 0,9s przewagi. Piąte miejsce zajmuje M.Hirvonen za M.Ostberg który ma 1,6s przewagi.

Robert Kubica wykręca 13 czas na tej próbie i pozostaje na 11 miejscu w rajdzie jednak C. Breen posiada już tylko 1,9s straty do Roberta. Michał Sołowow zapisuje 18 czas na swoje konto i w generalce rajdu awansuje na 17 miejsce!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *