Kalendarz rajdowy RSMŚL

5 kwietnia rozpoczną się zmagania zawodników biorących udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. Nowością w tym cyklu jest rajd Bestwiński (5 kwiecień) oraz rajd Oświęcimski (23 sierpnia). Cykl rozpoczyna się od rajdu Bestwińskiego, który zastępuje dobrze znane Czechowice-Dziedzice.

RSMŚL składać się będą z siedmiu rund:

1. 1 Rajd Bestwiński – 5 kwiecień

2. 3 Rajd Mikołowski – 26 kwiecień

3. 4 Rajd Zamkowy – 17 maj

4. 2 Rajd Ziemi Bocheńskiej – 7 czerwiec

5. 1 Rajd Oświęcimski – 23 sierpień

6. 9 AC Pokale Rajd Tyski – 20 wrzesień

7. 2 Rajd Jastrzębski – 11 październik

Bardzo ciekawie zapowiada się pierwszy rajd, gdyż jest to nowy rajd i nikt nie zna tras oraz nikt nie wie kto i w jakim samochodzie pojedzie. Ja wiem jedno: bardzo ciekawić mnie będzie pojedynek dwóch Hond Civic a mianowicie Krzyśka Borowiecki / Krzysiek Pietruszka oraz Damiana Kostka / Krzysiek Janik , którzy to odeszli z rajdów amatorskich i zaczynają swoją przygodę z rajdami 3 ligowymi! Powodzenia chłopaki!

Ciekawe jacy dołączą jeszcze nowi zawodnicy, kto w jakiej rajdówce pojedzie i jak przyjmą się nowe rajdy? Więcej odpowiedzi na te pytanie na pewno po 5 kwietnia a może i wcześniej! Już nie mogę się doczekać tego cyklu!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *