Rally Liepaja po OS-ie numer 2

Tak jak szybko się cieszyłem z wyników po odcinku pierwszym tak po wynikach odcinka numer 2 już trochę uśmiech zszedł mi z twarzy a to głównie za sprawą Bryana, który za sprawą problemów technicznych musiał zatrzymać się na odcinku specjalnym nr 2 i nie jedzie dalej. Wielka szkoda bo po pierwszym odcinku Bryan prowadził w rajdzie co prawda o 0,2s nad Gryazin ale prowadził i widać było, że jedzie niesamowicie szybko i będzie walczył o zwycięstwo ; trzecie miejsce przypadało Lappiemu ze stratą 5,7 do Bouffiego a czwarte miejsce zajął Kajto ze stratą 5,8s do Bouffiego i tylko 0,1s do Lappiego. Scenariusz dla mnie prawie idealny (prawie jak w moich planach przed rajdem kto jakie miejsce zajmie na podium tego rajdu) – dla przypomnienia chciałem aby na podium tego rajdu znaleźli się: Kajto, Lappi i Bouffi – w obojętnie jakiej kolejności ale najlepiej w takiej jak jest podane czyli 1.Kajto, 2. Lappi 3. Bouffi. Moje ciche plany zweryfikował już niestety bardzo szybko OS 2 w którym Bryan odpada z rywalizacji (zatrzymanie auta w połowie odcinka) na czym skorzystał Gryazin, który wygrał OS 2 i jest liderem rajdu. Drugie miejsce zajmuje Lappi ze stratą +20,3s , trzeci jest Breen +23,6 który awansował o dwie pozycje względem OS-u nr 1 i niestety wyprzedził Kajta, który utrzymuje 4 pozycje w rajdzie + 29,6s. Czekam na kolejny OS, który startuje już o 12:40. Tymczasem przytoczę wypowiedź Kajta po dwóch odcinkach specjalnych tego rajdu.. „Kajto po OS2: Jest ciężko jak diabli. Nie sposób wyczuć, jak pracują opony, przyczepność cały czas się zmienia!” Jesteśmy z Tobą Kajto! Warunki na pewno szalenie trudne ale jesteś mistrzem! Wierzymy w Ciebie OGNIA z rozsądkiem sam wiesz na pewno jak najlepiej! Powodzenia

Rajdy są nieprzewidywalne tutaj nie ma co planować trzeba dawać z siebie 100%. Po cichu liczę i życzę sobie i Kajtowi przede wszystkim, że podium zdobędzie w tym rajdzie! Jeszcze 10 odcinków specjalnych! Wiele może się wydarzyć! Emocje do pełna gwarantowane na pewno!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *