Rally Liepaja po OS-ie 4

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem awansowali na 3 miejsce w rajdzie. Na odcinku numer 3 Kajto uzyskuje 6 czas gdzie wyprzedzają go trzeciej zawodnicy z ERC Juniors i to ośkami ale najważniejsza informacja jest taka, że Kajto swoim głównym rywalom na tym odcinku ustępuje tylko Gryazinowi oraz Lappiemu co daje mu awans na trzecie miejsce już podczas OS 3. Breen dopiero 11 czas na tym odcinku. Gryazin wygrywa już drugi odcinek specjalny i umacnia się na prowadzeniu gdyż Lappi traci do lidera już 30,2s a Kajto , który awansował na 3 miejsce traci 49,4s do Gryazin.

OS 4 przynosi nie wiele zmian jednak jest znów ciekawiej. OS 4 pada łupem młodego Fina oczywiście Lappiego a Gryazin notuje na tym odcinku dopiero 6 czas. Kajto notuje bardzo dobry 4 czas jednak Breen odrabia straty do Polaka. Trzeci czas notuje Wiegand szybszy od Kajta o zaledwie 0,9s. Po odcinku numer 4 sytuacja wygląda następująco. Lider rajdu Gryazin ma 18,4s przewagi nad drugim Lappim. Trzecie miejsce utrzymuje Kajto jednak jego przewaga nad Breenem zmalała zaledwie do 1,1s. Kajto do Lapiego traci 28,0s. OS 5 już ruszył! Czekam na wyniki. Do zakończenia dzisiejszego dnia rajdu zostały dwa odcinki! Oby Kajto utrzymał 3 miejsce!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *