Rally Liepaja po OS 6 koniec dnia 1

Jak podsumowalibyście 4 miejsce Kajetanowicza na koniec dnia dzisiejszego II rundy RME? Jesteście zadowoleni z wyniku czy liczyliście na więcej? Kajto ostatnie dwa odcinki ( OS 5 i OS 6 ), które odbywały się już w porze nocnej moim zdaniem postanawia przejechać w miarę „spokojnie”nie ryzykować zbytecznie i chce dojechać do mety dnia 1 rajdu z 4 miejscem. Nie mam do Kajta oczywiście żalu bo 4 miejsce na nowym rajdzie, w nowym samochodzie (bo ile pojeździł nim na Jannerze) jest świetnym wynikiem ale dziś już podczas rajdu był na trzeciej pozycji, której jednak nie zdołał utrzymać na korzyść Breena i do którego traci 36,7s. Liczę, że Kajto będzie jutro ostro atakował Breena i wyjdzie zwycięsko z tej walki! Nie mogę także zapomnieć o Wegandzie, który jest na 5 miejscu w generalce i ma rajdowy apetyt na Kajta, jednak póki co traci do niego 43,4s ; dużo i mało zwłaszcza, że ten Niemiecki rajdowiec zaczął się rozkręcać i ma dużo więcej doświadczenia niż nasz Kajto. Na OS 6 przykładowo wykręcił 2 czas odcinka tracąc do Lappiego nieco ponad 15s. Kajto jest w zębach dwóch doświadczonych zawodników ale wierzę w niego niesamowicie! Grunt aby dojechał do mety i zebrał jak najwięcej doświadczenia! To będzie jutro piękny pojedynek a w zasadzie dwa: po odpadnięciu Bouffiera już na OS2 zacięty bój będą toczyli zapewne Lappi i Gryazin o pierwsze miejsce w rajdzie, gdzie kciuki bardziej trzymam za tego pierwszego, gdyż jest bardzo młodym Fińskim zawodnikiem, który w 2012 roku wygrał Rajd Polski i nie miał sobie równych, dlatego jestem za nim; druga walka będzie toczyła się o 3 miejsce i tutaj do tego miejsca chętnych jest co najmniej trzech: 1. Breen, który aktualnie jest na 3 miejscu w generalce i pewnie będzie chciał za wszelką cenę to miejsce utrzymać 2. Kajto, który będzie chciał zdobyć ponownie to miejsce i 3. Wiegand, który oświadczał, że będzie niesamowicie cisnął na tym rajdzie. Podsumowując dzień moim zdaniem w bardzo dobrym wykonaniu Kajetana, szkoda mi Bryan Bouffier bo zaprezentował fantastyczne tempo i liczę, że Kajto jutro będzie atakował 3 miejsce tak jak Lappi Gryazina z którego wyjdzie zwycięsko; pewnie sam Kajto jak i my tego bardzo chcielibyśmy ale jutrzejsze kolejne 6 odcinków specjalnych to zweryfikuje. Start pierwszego jutrzejszego odcinka specjalnego ( OS 7) już o godzinie 07:00 rano!

Tak obfitych relacji już nie będzie jutro, gdyż sam jutro biorę udział w rajdzie amatorskim na prawym fotelu ale zapewne bacznie będę śledził poczynania Kajtka. Kajto powodzenia i pełen ogień!!!

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *