Rally Liepaja po OS 4 ERC Juniors

Ileż w tym cyklu się dzieje i to już po czterech odcinkach specjalnych. Kierowcy osiek w których jedzie nasz zawodnik Aleks Zawada nie ma łatwego zadania bo kierowcy tego cyklu mocno naciskają a nawet niektórzy wygrywają czasowo niektóre odcinki z Kajtem, który po OS4 jest na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej rajdu! Niemożliwe? A jednak.. Tak na OS 2 Cerny lider ERC Juniors jest wolniejszy od Kajta tylko o 1,5s. Na OS 3 Kajta wyprzedza trzech kierowców ERC Juniors po kolei są to 1. R.Sirmacis (3 czas na OS3) 2. P. Krinstiansen (4 czas na OS3) 3. S.Rokland (5czas na OS3). 6 czas na tym odcinku miał Kajto.  J.Cerny zajmuje 7 miejsce w generalce rajdu po OS 3.

OS 4 już nie leży jakoś ośką gdzie najlepszy czas z „osiek” to 20 miejsce. Po 0S 4 liderem cyklu ERC Juniors jest J.Cerny drugie miejsce zajmuje S.Rokland, który traci +2,3s do lidera, trzecie miejsce zajmuje M.Olsson, który traci 18,7s do lidera a Aleks Zawada utrzymuje 8 miejsce ze stratą + 1.53,2s do lidera tego cyklu.

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *