Robert Kubica testy przed rajdem Szwecji!

Zapewne wielu z nas zastanawia się nad pytaniem jak poradzi sobie Robert w II rundzie WRC czyli rajdzie Szwecji? Oglądając dzisiejszy film z jego testów zostałem w niemałym szoku jak Robert pędzi po śniegu i lodzie! Widząc minę Gronholma, który zasiadł na prawym fotelu zamiast Maćka Szczepaniak podczas testów, sądzę że Marcus miał obawy czy aby na pewno podjął dobrą decyzję! Z resztą sami zobaczcie https://www.youtube.com/watch?v=1NqnwAwGzm0&feature=youtube_gdata_player

Liczę na to, że Robert przede wszystkim dojedzie do mety podczas Rajdu Szwecji chociaż Robert i tak postawi zapewne wszystko na jedną kartę! Póki co swoje oczy głównie będę kierował na Kajta, który już jutro będzie toczył prawdziwy bój z zawodnikami podczas rajdu Liepaja a ma z kim go toczyć. Rajd Szwecji zaczyna się 05 lutego! Po filmie z testów jakie miejsce obstawiacie dla Roberta podczas tego arcytrudnego, szybkiego i zdradliwego rajdu?

Autor: Marlej

Świr na punkcie rajdów samochodowych oraz motoryzacji. Rajdy są dla mnie jak codzienny chleb i gdy nie poczytam choć przez jeden dzień jakiejś nowości rajdowej to choruję. Aktualnie jestem amatorskim pilotem rajdowym oraz zwykłym kierowcom w moim wypieszczonym samochodzie czyli Hondzie Civic VI gen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *